Series
Ratings
98- You and Everything ElseRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5- Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Good PartnerRated ★ 4.0- Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
- Emily in ParisRated ★ 3.5
- Emily in ParisRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 3.5