Titles you rated
- Zero DayRated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 3.5- The SympathizerRated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 4.5- The Boys Season 4Rated ★ 3.5
- Uncle SamshikRated ★ 3.0
- American Horror Story Season 12Rated ★ 2.0
- The GentlemenRated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- Captains of the WorldRated ★ 4.0
- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
- The Crown Season 6Rated ★ 3.5
- BeckhamRated ★ 4.0
- The Crown Season 5Rated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.0