Titles you rated

My Sassy GirlRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Fist of LegendRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5