Series
Ratings
98
UnnaturalRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0