Series
Ratings
44- The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 4.5