Series
Ratings
38
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- The Art of SarahRated ★ 2.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- LTNSRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.5