Series
Ratings
76
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- You Are Closer Than I ThinkRated ★ 1.5
We Got Married Global Edition Season 1Rated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
Touching YouRated ★ 3.0
AssemblyRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
The Bachelor Japan Season 1Rated ★ 3.0