Titles you rated
EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0- Heartless CityRated ★ 5.0

The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 8Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5