Series
Ratings
27
StartupRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 5.0
七日の王妃Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
High-end CrushRated ★ 1.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.5
Clean With Passion For NowRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5