Series
Ratings
469- My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 3.5
- Daemons of the Shadow RealmRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 3.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
- New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
- New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
Cobra KaiRated ★ 4.0- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- Limitless with Chris HemsworthRated ★ 4.5
- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Ssss.DynazenonRated ★ 5.0- Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Everyday Life with Monster GirlsRated ★ 4.0- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- My Hero Academia: VigilantesRated ★ 4.0
- ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
- The Amazing World of Gumball Season 2Rated ★ 3.5
- Tulsa King Season 2Rated ★ 5.0