Series
Ratings
10
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 3.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0

I Live AloneRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Money's Warfare: The OriginalRated ★ 3.5
Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5