Titles you rated
- The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.5
- 직장인들Rated ★ 4.0
- 직장인들Rated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 4.0
- Sakamoto DaysRated ★ 4.0
- Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
- Adventure by Accident Season 2Rated ★ 5.0
- Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Shop of the LampRated ★ 3.0
- Lovely RunnerRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 5.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 3.5
- The WhirlwindRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0