Movies
Ratings
21
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Bullet in the HeadRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 4.5- Rules of DatingRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0