Movies
Ratings
696
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.5
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5