Series
Ratings
53- Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
School Meals TimeRated ★ 4.0
監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.5
Medamayaki no Kimi Itsu Tsubusu?Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 4.0- Lucky LouieRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5