Series
Ratings
52
New HeartRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0