Series
Ratings
58
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5- Gold LandRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0- Four Wheeled RestaurantRated ★ 4.0
- HitmakerRated ★ 4.0

A-TEEN Season 2Rated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
My First First Love Season 2Rated ★ 4.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.5
- My First First LoveRated ★ 4.0
LoversRated ★ 3.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 3.5- TomatoRated ★ 3.5
City HallRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0