Series
Ratings
20
Descendants of the SunRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.0
Scarlet HeartRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0- In Time With YouRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
The Lost RoomRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0