Movies
Ratings
148
Loving VincentRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0- Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
PietaRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 0.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0