Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
JinRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0