Series
Ratings
225- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Queen MantisRated ★ 2.0
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- SweetpeaRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Hyper KnifeRated ★ 4.0
- Resident PlaybookRated ★ 2.0
- Friendly RivalryRated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
- Love ScoutRated ★ 2.0
- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0