Series
Ratings
51- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
- The Bear Season 3Rated ★ 3.5
- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 4.5
Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.5
Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0