Titles you rated
Knight RiderRated ★ 4.5
Tales of the BizarreRated ★ 5.0- The PhantomRated ★ 5.0
世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0