Titles you rated
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- My NameRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0- The Silent SeaRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Strongest DeliverymanRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0