Series
Ratings
90- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- The WhirlwindRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 2.5
- The BequeathedRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0