Series
Ratings
22- Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
トリハダRated ★ 3.0
The Lost RoomRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 1.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
FringeRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5