Series
Ratings
82
The StudioRated ★ 3.0- One Piece Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Mr. ScorseseRated ★ 4.0
すいかRated ★ 4.0- WWE: Unreal Season 1Rated ★ 3.5
- The Bear Season 4Rated ★ 4.0
- The Bear Season 3Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Manhattan Love StoryRated ★ 3.5- AsuraRated ★ 4.0
- Hey Handsome! Season 2Rated ★ 3.5
- Slow TrainRated ★ 3.5
- The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Mr. McMahonRated ★ 4.0
Kamen Rider BLACK SUNRated ★ 3.0- Horace and PeteRated ★ 4.5