Movies
Ratings
310
Pulp FictionRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0