Series
Ratings
30
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5- Beef Season 1Rated ★ 3.0
- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
- Mad for Each OtherRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5