Series
Ratings
98
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- WayneRated ★ 5.0
Cobra KaiRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 5.0- Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 3.5