Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5- Derry GirlsRated ★ 5.0
- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0- Derry GirlsRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0- Poker FaceRated ★ 4.0
- One Day at a TimeRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5- Never Have I EverRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5