Series
Ratings
16- AdolescenceRated ★ 4.0
The InnocentRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.0- SANCTUARYRated ★ 4.5
- Last Samurai StandingRated ★ 1.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 5.0
Reacher Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
HumansRated ★ 5.0
Shitamachi RocketRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
天皇の料理番Rated ★ 5.0