Series
Ratings
36
Why Her?Rated ★ 1.5
A Korean OdysseyRated ★ 3.0
BlackRated ★ 1.0
Odd TaxiRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.0
Something About 1%Rated ★ 3.0
My Secret RomanceRated ★ 2.5
Her Private LifeRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Devilish JoyRated ★ 1.0
PlayerRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5