Series
Ratings
99- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 1.5- The Killing VoteRated ★ 2.5

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 1.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0- Juvenile JusticeRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5