Series
Ratings
204- Arcane Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Run OnRated ★ 4.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
- Chuseok Special I Am a SingerRated ★ 0.5
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 0.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 0.5
- Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 4.0
- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
- Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0- Begin Again KoreaRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0