Series
Ratings
19
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 5.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Shugo Chara! Party!Rated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- ポケットモンスターベストウイッシュ シーズン2 エピソードNRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0