Series
Ratings
26- The PittRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 1.5
Prison Break Season 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5