Titles you rated
- 劇場版 アイドルキャノンボール2017Rated ★ 3.5
WHO KiLLED IDOL? -SiS Shoumetsu no Uta-Rated ★ 4.5- ALL YOU NEED is PUNK and LOVERated ★ 4.0
- 劇場版 BiS誕生の詩Rated ★ 3.5
The Bis Cannon Ball Run 2014, The MovieRated ★ 3.0
THE SEX CANNON BALL RUN 2013, THE MOVIERated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
Broken ArrowRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 4.5
Journey to the ShoreRated ★ 3.0