Series
Ratings
52
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 2.0- Better Late Than SingleRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0- Oh! Mikey!Rated ★ 3.0
MashleRated ★ 4.0
My Little MonsterRated ★ 4.0
Reflection of YouRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
GintamaRated ★ 2.5
KakeguruiRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Classroom of the EliteRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 4.5