Series
Ratings
20- Takopii's Original SinRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 3.0
The Heike StoryRated ★ 4.0
A Solo Lady's Recommendations Season 1Rated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 4.0
Heaven's Design TeamRated ★ 4.5
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 2.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 1.5
CitrusRated ★ 3.5
Around 30 ChanRated ★ 3.5
AnotherRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 0.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 1.0
The Laughing SalesmanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5