Series
Ratings
14
Coffee PrinceRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0- 64 Zoo LaneRated ★ 5.0
- Witch HuntRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Last ResortRated ★ 0.5