Series
Ratings
58
Love RainRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0