Titles you rated
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- Witch HuntRated ★ 4.5

Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0