Series
Ratings
345
AnnaRated ★ 4.0- It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
KairosRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5- A Virtuous BusinessRated ★ 2.5
- Heartstopper Season 3Rated ★ 2.5
- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
- Agatha All AlongRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 3.5- YoungerRated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 3.5- AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 4.0
- Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.0- 모든 패밀리Rated ★ 4.5
- The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 3.5