Series
Ratings
23
The Kingdom of the WindRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 4.0- The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5