Series
Ratings
58- Low LifeRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Family PlanRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Death's GameRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0