Movies
Ratings
19
Love ActuallyRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 4.5
Wild HogsRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 5.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5