Titles you rated
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 0.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 0.5
Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0- The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0