Series
Ratings
34
GokusenRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
DamoRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0