Series
Ratings
68
Made In AbyssRated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5- Psick Univ - HansarangsanakoeRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Bunny DropRated ★ 4.5
Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
My Little MonsterRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Free! Dive to the FutureRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 2.5
Kamisama KissRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
100 Sleeping Princes & the Kingdom of DreamsRated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0